Farmasi Ürün Tanıtımları

Doğanın Şifalı Bitkisi Acai, Farmasi Skintrends Ürünlerimizler Sizlerin Güzelliği İçin…

Bu yazımıda sizlere, doğanın mucizevi bitkisi Acai nin kendi güzelliğiniz için kullanabileceğiniz bir ürün olarak sunan Farmasi  Skintrends Cilt bakım ürünlerimizi anlatacağım.

Bu ürün serimizin Normal ciltler için,kuru ve hassas ciltler için ve yağlı ciltler için olmak üzere tüm cilt tiplerine göre ürünleri mevcuttur.
Tamamen doğal olduğunu ECOCERT sertifikası ile kanıtlamaktadır.Ecocert, ürünümüzde kullanılan Acai nin organik olarak yetiştirildiğini onay veren kuruluştur.

farmasi acai teknolojisi

Acai Teknolojisi – Güney Amerika’nın yağmur ormanlarında yetişen Acai Berry’nin yüksek antioksidan özelliğinden ilham alan Avrupalı bilim adamları son teknolojileri kullanarak Acai Berry meyvesinden çok özel bir aktif geliştirdiler. Phyto-Biotics Acai Teknolojisi adıyla bu aktifi çok özel ve zengin içeriklerle donatıp kapsüle ettiler.

Farmasi Ar-Ge ekibimiz de yaptıkları iş birliği ile bu teknolojiyi yeni SkinTrends ürünlerimizde temel teknolojimiz olarak kullandı. SkinTrends ürünlerinde fark yaratan Acai Etkisi (Acai Impact) bu teknolojinin sağladığı çok güçlü bir etkidir. Acai Etkisi hücre metabolizma hızını arttırdığı için cilt hücrelerinin onarımını da hızlandırıyor ve hücrelerde maksimum koruma gerçekleşmesine ve yenilenme sağlanmasına yardımcı oluyor.

ECOCERT Sertifikası Nedir?

  • Ecocert, organik tarım alanında hizmet vermek üzere 1991 yılında kurulmuş uluslararası bir kontrol ve sertifikasyon firmasıdır.
  • Günümüzde 80’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.
  • 1992 yılında Avrupa Birliğinden “Sertifkasyon kuruluşu” olarak onay almıştır.
  • 1995 yılından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren Ecocert, T.C. Tarım,Gıda ve Hayvancılık bakanlığı tarafından organik tarım ve iyi tarım uygulamaları alanında kontrol ve sertifikasyon hizmeti vermek üzere yetkilendirilmiştir.

Organik Sertifikalı Hammaddeler içeren Farmasi Skin Trends cilt bakım ürünleri ile geleceğinize yatırım yapın! Hangi kişi sağlıkla ışıldayan, taptaze ve canlı bir cildi olsun istemez? Gün boyu maruz kaldığınız güneş ışınları, ısı değişiklikleri, hormonlu gıdalar ve dengesiz beslenme, sigara, hava kirliliği, bozuk uyku düzeni ve stresin etkisi cildimize yansıyor ve cansız, yorgun bir cilt herkesin sorunu haline geliyor.

Oysa ki uzun yıllar güzel bir cilde sahip olmanın, yaşlanma etkilerinin cilde daha geç yansımasının yolu cildinize iyi bakmaktan, cildinizin geleceğine yatırım yapmaktan geçiyor. Cilt bakımını bir ritüelhaline getirmeniz için güvendiğiniz Farmasi Laboratuarlarında sizler için yepyeni bir teknolojiyle cilt bakımı ürünleri geliştirildi.

GÜNLÜK CİLT BAKIM RUTİNİ NASIL OLMALIDIR?

  1. TEMİZLE
    farmasi cilt bakımCildinizi ölü hücrelerden,makyaj kalıntılarından, hava kirliliği gibi nedenlerden cilt gözeneklerini tıkayan kirlerden Farmasi Skintrends JEL yada Temizleme sütü ile temizleyerek cilt bakımından başlayın. Normal ve yağlı ciltler, kendi ürün gurubundaki jel ile temizlerken, kuru ve hassas cilde sahip olanlar temizleme sütü ile temizlemelidir.
  2. TONİKLE
    farmasi skintrends tonikCildinizde kalan temizleyici kalıntılarını arındırmak,nefes almasını sağlamak ve cilt gözeneklerini sıkılaştırmak için Farmasi Skintrends Tonikleri kullanın.

 

3.NEMLENDİR

farmas skintrends kremler

Cilt tipiniz ne olursa olsun, mutlaka nemlendirmeye ihtiyacı vardır. Farmasi Skintrends Gündüz Kremi ile cldinizi tüm dış etkilerden korurken cildinizin günlük nem ihtiyacını karşılayın, Farmasi Skintrends gece kremi ile cilt yenilemesinin en hızlı olduğu saatlerde cildinizi besleyin ve güçlendirin.

 

 

1.NORMAL CİLTLER İÇİN SKİNTRENDS CİLT BAKIM SERİMİZ

Normal Ciltler için SkinTrends Bakım Serisi – Fazla yağ, aşırı kuruluk, hassasiyet ya da sivilce gibi şikayetleri olmayan normal cilt tipine sahip olabilirsiniz. Ama bu cildinize bakım yapmanıza gerek olmadığı anlamına gelmez. Normal cilt tipleri için formüle edilmiş olan seri cildinizin günlük ihtiyaçlarını karşılayacak, cildinizin sağlık ve güzellikle ışıldamasını sağlayacak..

Normal Ciltler için Farmasi Skintrends Cilt bakım ürünleri

2. KURU VE HASSAS CİLTLER İÇİN SKİNTRENDS CİLT BAKIM ÜRÜNLERİMİZ

Kuru ve Hassas Ciltler için SkinTrends Bakım Serisi – Sebum azlığından dolayı gerilen, kuruyan, hassasiyet ve hatta çatlamalara kadar giden bir cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak SkinTrends serisi ile cildiniz rahatlayacak. Hassas formüllü süt temizleyicisi, hafif yapıdaki toniği ve yoğun nem sağlayacak bakım kremleri ile pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız.

Kuru ve hassas ciltler için Farmasi skintrends cilt bakım

 

3. YAĞLI ve KARMA  CİLTLER İÇİN SKINTRENDS CİLT BAKIM ÜRÜNLERİMİZ

Yağlı ve Karma Ciltler için SkinTrends Bakım Serisi – Aşırı yağlanan, belirgin gözeneklerden şikayet eden ve T-bölgesinde parlama yaşayanların sorunlarına çözüm sunacak olan SkinTrends serisi yağlı ve karma cilde sahip olanların günlük bakım ritüeli olacak.

 

Farmasi skintrends yaglı ciltler

Farmasi ürünlerimiz internet üzerinden satılmaktadır. Kullanıcı adı ve şifrenizi almak için Online kayıt formumuzdan kayıt olun..

Züleyha Avcı
Farmasi Platin Müdürü
Whatsapp:05459752479 ve 05459054387

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Kataloğunuz adresinize ücretsiz gönderilecektir. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı

 

Özet
product image
Oy
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Oyları
no rating based on 0 votes
Marka
Farmasi
Ürün İsmi
Farmasi Skintrends Cilt Bakım ürünleri

Yazar Hakkında

Züleyha Avcı

Farmasi Platin Müdürü, Yaşam Koçu
Tüm bayanlara, parasal özgürlüğe giden yolları ve hayallerini kazanma fırsatını Farmasi ile sunuyorum.
Destek ve İletişim Whatsapp:05459752479 ve 05459054387
Birlikte çalışabileceğimiz Farmasi ile kazanç elde etmek isteyen herkesi sitemizden üye olmaya davet ediyorum. Türkiye'nin en güçlü Farmasi ekibinde olmak isteyenler üyelik formumuzu doldurabilirler.

Yorum Ekle

Yorum İçin Tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farmasi Üyelik Başvuru

Farmasi Kataloğu

katalog

Farmasi Hızlı Üyelik Formu

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Kataloğunuz adresinize ücretsiz gönderilecektir. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı

Farmasi Kataloğu

katalog
WhatsApp Farmasi Üyelik Basvurusu