Farmasi Kampanyaları

Hangi Farmasi Fondöteni Size Uygundur?

Farmasi Fondoten renk belirleyici ile kendinize en uygun Farmasi fondötenini seçebilirsiniz. Yeni çıkan bu ürünümüzle artık cindinize uygun renk analizi yaparak kendi fondoteninizi seşebilirsiniz.

👉Renk Analizi Yaparak Daha İyi Sonuç Almanız Artık FARMASİ de Çok Daha Kolay.

👉👉👉Peki. Cildinizin tonunu biliyorsunuz. Alt tonunu biliyorsunuz. Uygun fondöteni nasıl seçeceksiniz?👍
👉Ek sık yapılan hata, fondöteni elinizde denemektir. Yapmayın. Alışveriş öncesinde yüzünüzü temizleyin, ölü derilerden arındırın ve nemlendirin. Ciltte ölü deri ya da makyaj kalıntısı olması, fondötenin hem renk, hem yapı hem de duruş anlamında doğru sonuç vermemesine neden olur.
👉Fondöten seçiminizi mutlaka ama mutlaka düzgün bir ışık altında (gün ışığı en iyisidir) ve yüzünüze uygulayarak yapın.
👉Fondöten alırken üzerinizde beyaz bir giysi olmasına özen gösterin, böylece başka renkler cilt alt tonunuzu gölgelemez, siz de daha doğru bir tercih yaparsınız
👉Fondötenin, üç noktada nasıl durduğuna bakın: Yüz, boyun, dekolte. Yüzümüz ve dekolte kısmımız güneşe daha fazla maruz kaldığı için, genelde boyundan daha koyu renktedirler. Bu üç noktanın renklerine en uygun kalacak rengi seçin.
👉Fondötenin rengi kadar yapısı da önemlidir. Cildiniz kuru mu, yağlı mı, karma mı? Gözeneklerinizin yapısı nasıl? Cildiniz yağlıysa, eliniz sıvı kıvamlı fondötenlere gitmesin. Stick fondötenler sizin için daha uygun olacaktır.
👉Son olarak.. Rengi, yukarıda bahsettiğim üç noktayla üç aşağı beş yukarı uyum gösteren, cilt alt tonunuza uyum sağlayan, cilt tipinize uygun bir fondöten aldınız diyelim. Eve geldiniz, uyguladınız. Ama gene de kendinizi soluk hissediyorsunuz. Sorun değil. Makyaj uzmanları, “cilt rengini bazın kendisiyle düzeltme” eğilimini, yapılan başlıca büyük hatalardan biri olarak nitelendiriyor. Siz bu hataya düşmeyin, yüzünüze boyut kazandırmak için bronzerlar pudralardan ve allıklardan yararlanın.
Hemen Farmasi üyelik formunu doldurun. Size geleccek kullanıcı adı ve şifre ile dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar indirimli alışveriş imkanı kazanın.
Züleyha Avcı Yanatma
Farmasi Platin Müdürü
Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Kataloğunuz adresinize ücretsiz gönderilecektir. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı

Yazar Hakkında

Züleyha Avcı

Farmasi Platin Müdürü, Yaşam Koçu
Tüm bayanlara, parasal özgürlüğe giden yolları ve hayallerini kazanma fırsatını Farmasi ile sunuyorum.
Destek ve İletişim Whatsapp:05459752479 ve 05459054387
Birlikte çalışabileceğimiz Farmasi ile kazanç elde etmek isteyen herkesi sitemizden üye olmaya davet ediyorum. Türkiye'nin en güçlü Farmasi ekibinde olmak isteyenler üyelik formumuzu doldurabilirler.

Yorum Ekle

Yorum İçin Tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farmasi Üyelik Başvuru

Farmasi Kataloğu

katalog

Farmasi Hızlı Üyelik Formu

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi ye kayıt olup tüm ürünleri katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. Kataloğunuz adresinize ücretsiz gönderilecektir. Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 Züleyha Avcı

Farmasi Kataloğu

katalog
WhatsApp Farmasi Üyelik Basvurusu